Strefa klienta
 

Realizacje WWW

JAKUBIAK.COM.PL

• JAKUBIAK.COM.PL

Dwujęzyczna witryna firmy Jakubiak wyposażona w panel administracyjny służący do zarządzania produktami, dostawcami oraz branżami. Posiada możliwość przypisania produktu do dowolnej ilości branż jak i dostawców. Posiada moduł filtrowania produktów z uwzględnieniem branż, do których są przypisane.

 
SMOBY MAJORETTE

• SMOBY MAJORETTE

Strona producenta zabawek oparta o system CMS. Wyposażona w moduł zaawansowanego wyszukiwania produktów na podstawie nazwy, płci dziecka, przedziału wiekowego jak i predefiniowanych z poziomu panelu administracyjnego typów.

 
CTA.LODZ.PL

• CTA.LODZ.PL

Witryna posiada CMS do zarządzania podstronami: Drzwi, Zabespieczenia elektroniczne, Bramy, Inne, Referencje, Aktualności, który pozwala uzupełniać je w wygodny sposób o teksty, a także zdjęcia automatycznie skalowane do wymaganych rozmiarów na stronie. Formularz poleć znajomemu w bardzo szybki i łatwy sposób pozwala użytkownikom wysłać adres strony z wizytówką na podany email.

 
NEODENT.COM.PL

• NEODENT.COM.PL

Strona pracowni dentystycznej "Neodent" wyposażona w CMS oparty na technologii wysywig umożliwiający zarządzanie zawartością całego serwisu wraz z opcją generowania dowolnej ilości nowych podstron.

 
Licznik: 34078
Aleksander Trojanowski tel: 691 - 887 - 235, e-mail: trojan(ns)mnc.pl
xhtml css
All right reserved by AlexSoft