Strefa klienta
 

Oferta

  • E-GALERIA - system administracji galerii jest to kompleksowe narzędzie do prowadzenia galerii grafiki na stronie internetowej. Każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi udostępnia jego własny panel administracyjny w którym może zarządzać swoją galerią. Z poziomu panelu użytkownik może dodawać zarówno prace ukończone jak również grafiki będące w procesie produkcji. Możliwe jest także umieszczanie animacji. Posiada takie funkcje jak automatyczne tworzenie miniaturek prac czy automatyczne zabezpieczanie grafik znakiem wodnym. Galerii można dzielić na kategorie oraz podkategorie. Odwiedzający mają do dyspozycji system oceniania grafik jak również komentowania poszczególnych prac.
  • GUESTBOOK - oprogramowanie umożliwia odwiedzającym zostawianie wpisów w księdze gości. Jest to swoisty znak że witryna zrobiła na gościu wrażenie i postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami z właścicielem. Księga gości udostępnia pełne formatowanie tekstu, zmianę koloru i rozmiaru czcionki. Posiada wbudowany panel administratora umożliwiający usuwanie wpisów i zarządzanie księgą.
  • WYSZUKIWARKA - niezbędne narzędzie w każdej witrynie zawierającej wiele danych. Umożliwia odwiedzającym dotrzeć do informacji w szybki i bezbolesny sposób. Możliwe jest rozbudowanie o dowolne kryteria wyszukiwania takie jak np.: cena czy data. Zarządzanie z poziomu panelu administratora pozwalające na dodawanie, edycje i usuwanie danych.
  • SYSTEM FAQ (Frequently Asked Questions) - oprogramowanie do prowadzenia swoistego działu pomocy czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Umożliwia zadawanie pytań, tworzenie kategorii oraz wyszukiwanie. Posiada wbudowany panel administratora do zarządzania zawartością FAQ.
  • RSS (Really Simple Syndication) - system publikacji oraz odczytywania wiadomości w nowoczesnym formacie kanałów rss.

Licznik: 6656
Aleksander Trojanowski tel: 691 - 887 - 235, e-mail: trojan(ns)mnc.pl
xhtml css
All right reserved by AlexSoft